Invest LIVE | ul. Zacisze 5, 43-300 Bielsko-Biała | woj. śląskie | tel.: 512-226-568 | email: investlive2@gmail.com
Strona główna / Instalacje elektryczne
instalacje elektryczne

Budowa domu, niewątpliwie wiąże się z odpowiednim rozmieszczeniem instalacji elektrycznych. Jest to niezmiernie ważny element, ponieważ wystarcza na kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Instalacje elektryczne wykonywane są na bardzo wysokim poziomie. Wszystko to, robimy przede wszystkim z troski o bezpieczeństwo naszych klientów i pozostałych mieszkańców domu. Dokładamy wszelkich starań, aby instalacje elektryczne  spełniały wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa. Dodatkowo tworzone są w oparciu o wytyczne budowlane.

Instalacje elektryczne, które wykonujemy są nie tylko bezpieczne, ale również rozmieszczone w taki sposób, aby zapewnić lokatorom największy możliwy komfort użytkowania (wykonujemy też inteligentny dom). Praktyczność i uniwersalność instalacji elektrycznej, stanowi bardzo ważny element każdej nowobudowanej nieruchomości. Jej rozmieszczenie musi być ustalone już na etapie tworzenia projektu, na którym pojawia się także wstępne urządzenie każdego z pomieszczeń. Ponieważ współczesne domy i mieszkania charakteryzują się dużą ilością urządzeń elektrycznych, to należy wesprzeć je silnym i pewnym zasilaniem o stałych parametrach. Dodatkowo ilość instalacji również musi być odpowiednia, ponieważ zbyt mała ilość gniazd, może doprowadzić do przeciążenia instalacji. W związku z tym oferujemy skuteczną pomoc w odpowiednim jej rozmieszczeniu, aby uniknąć niepotrzebnych problemów już na samym początku.

Instalacje elektryczne są zróżnicowane cenowo. Na ich wysokość wpływa przede wszystkim wielkość domu lub mieszkania. Dodatkowo, należy wziąć również pod uwagę podstawowe elementy w przypadku wyboru instalacji, a mianowicie jakość i cenę użytych materiałów. O ile na wykończeniu mieszkania można zaoszczędzić, o tyle bezpieczeństwa, a co za tym idzie życia i zdrowia ludzkiego, nie da się wycenić na żadną kwotę.

Email
Facebook
Instagram
Whatsapp