Invest LIVE | ul. Zacisze 5, 43-300 Bielsko-Biała | woj. śląskie | tel.: 512-226-568 | email: investlive2@gmail.com
Strona główna / Korzyści dla inwestora

Korzyści dla inwestora

Budowa domu to bardzo skomplikowany proces, który wymaga dopełnienia wielu kwestii formalnych oraz przeprowadzenia wielu prac. Wszystkie elementy są bardzo kosztowne i trudne do skoordynowania. Chcąc zapewnić klientowi obsługę na najwyższym poziomie oraz wsparcie na każdym etapie współpracy, zapewniamy system korzyści, które z pewnością pomogą przejść przez wszystkie elementy inwestycji oraz pozwolą ograniczyć stresy i przyczynią się do dokonania znacznych oszczędności.

Dzięki temu, że współpracujemy z wieloma doświadczonymi fachowcami, jesteśmy w stanie zapewnić komfortową obsługę na każdym etapie realizacji, od przygotowania dokumentacji projektowej, która jest u nas darmowa, po darmowe prowadzenie inwestycji przez kierownika budowy. Naszym klientom udzielamy wsparcia oraz porad podczas dokonywania poszczególnych decyzji np. wyboru formy finansowania inwestycji.

Właśnie dlatego, jeśli szukają Państwo korzystnej oferty, która pozwoli uniknąć niepotrzebnych stresów i zapewni wsparcie ekspertów, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami aby spełnić swoje marzenie budowa domu to nasza pasja .Żeby spełnić odpowiednie standardy domu energooszczędnego, należy budować z możliwie najlepszych, nowoczesnych materiałów. Ponieważ przy budowie ogromną ilość pracy pochłaniają przygotowania i planowanie, nie ma tu miejsca na wady konstrukcyjne i nic nie jest zamontowane przypadkowo. W przyszłości czeka nas mniej remontów i napraw.

komforcie cieplnym można mówić wtedy, gdy we wnętrzu nie jest duszno (jest to związane z wilgotnością) oraz gdy różnice temperatury mierzonej w różnych miejscach pomieszczenia są nie większe niż 0,8°C, a różnica rozkładu temperatury między głową a stopami siedzącej osoby nie przekracza 2°C. Jest to możliwe między innymi dzięki systemom wentylacji z wymiennikami ciepła, które wstępnie ogrzewają lub schładzają napływające powietrze, pozwalając utrzymać minimalną różnicę temperatury.

Sprawna wentylacja mechaniczna nie tylko zapewnia w domu pasywnym poczucie komfortu cieplnego w zimie, ale też umożliwia schłodzenie napływającego powietrza latem, pozwalając na przyjemny mikroklimat wnętrza bez konieczności używania wysuszających powietrze klimatyzatorów. Utrzymanie równomiernej temperatury powietrza w całym pomieszczeniu, również przy ścianach i oknach, zapobiega cyrkulacji powietrza i powstawaniu przeciągów. Ponadto stała wymiana powietrza chroni przed rozwojem mikroorganizmów i wywoływanych przez nie chorób.

Email
Facebook
Instagram
Whatsapp