Nieruchomości – Bielsko-Biała - Invest LIVE
Pośrednik nieruchomości

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCI  MARIOLA JANICA

TEL.504 956 913     LUB   EMAIL   : janicamariola@gmail.com  

Zadaj pytanie odpowiem  

Współpracujemy z

SZANOWNI PAŃSTWO

Skończyłam szkołę handlową, praktyczne umiejętności, które wyniosłam ze szkoły pozwalają mi na zapewnienie Klientom najwyższych standardów obsługi. Prowadzenie interesów moich klientów w dobrym kierunku to priorytet i główny cel mojej działalności. Każda pozytywnie załatwiona sprawa i uśmiech na twarzach osób, które mi zaufały i powierzyły swoje interesy, to osobista satysfakcja i największa zapłata za dobrze wykonaną pracę. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe z zakresu nieruchomości, praktyka i pasja, którą stała się architektura napędzają mnie do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy.

Praca na stanowisku koordynatora w firmie budowlanej pozwoliła mi na dokładne poznanie branży, nie tylko od strony technicznej, ale także i praktycznej. Doświadczenie to, jest nieocenione w pracy agenta, dokładnie wiem na co zwrócić uwagę mojego Klienta. Kupno nieruchomości to często decyzja na całe życie, spraw których trzeba dopilnować, na które trzeba zwrócić uwagę, jest bezliku. W takiej sytuacji warto mieć obok siebie partnera, któremu można zaufać, i którego wiedza i doświadczenie będą wstanie ten proces przejść.

Moja mama często powtarzała mi słowa powiedzenia – „rób w życiu to co lubisz a nie będziesz musiała pracować ani jednego dnia”. Tak właśnie jest, gdy kochamy to co robimy, gdy możemy pomóc innym urzeczywistnić ich marzenia, a przy tym spełniać się.

Moim mottem zawodowym są słowa Rogera Dow’a „Jeżeli priorytety klientów nie są naszymi priorytetami to nie ma żadnych priorytetów”. Satysfakcja Klientów to mój motor napędowy. Wierzę, że to co robię to nie tylko praca jaką wykonuję, w końcu – prawdziwe bogactwo to nie to ile twoja praca pozwoli Ci zarobić, ale to kim Cię uczyni. Jeżeli szukasz agenta z pasją to dobrze trafiłeś.

Zapraszam do współpracy. TEL. 504 956 913  EMAIL : janicamariola@gmail.com

Nieruchomości

Atrakcyjny projekt domu przeznaczony do zabudowy bliźniaczej, charakteryzujący się energooszczędnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Strefa frontowa zwraca uwagę praktycznie zadaszonym wejściem głównym oraz efektowną lukarną. Nowoczesne wykończenie elewacji opiera się na zastosowaniu naturalnych okładzin, szklanych balustrad oraz tynków w stonowanych kolorach. Liczne […]

130 m² 2 kąpieli
130 m² 2 kąpieli

Projekt Diona to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Kuchnia zamknięta daje […]

Deweloperzy bielsko biała

Facebook
Instagram
Kontakt

Formularz