Ustalenia z wykonawcą - budowa domu - invest-live

Ustalenia z wykonawcą

Budowa domu to złożony proces, który dzieli się na wiele etapów oraz wymaga przeprowadzenia wielu różnorodnych prac. Zależnie od konkretnych potrzeb klienta, jesteśmy w stanie przeprowadzić budowę do konkretnego momentu. Przeprowadzamy pracę do stanu SSO (surowego otwartego) czyli etapu budowy, który obejmuje przeprowadzenie prac do ukończenia budowy ścian zewnętrznych i wewnętrznych, schodów, stropów, więźby dachowej oraz pokrycia dachu.

W przypadku stanu stanu deweloperskiego (SD), mamy do czynienia z budynkiem, w którym wykonane zostało ocieplenie elewacji styropianem, zamontowane zostały parapety zewnętrzne, położone instalacje elektryczne oraz teletechiczne, a także instalacja WOD-KAN.

Podejmujemy się również realizacji stanu wykończeniowego, który obejmuje przeprowadzenia ocieplenia stropu, wykonanie uzupełniających prac wykończeniowych, wykonanie stolarki okiennej i założenie drzwi zewnętrznych.

Stan “Pod klucz”, określany skrótowo jako SPK, to moment, w którym po zakończeniu prac klientowi pozostaje jedynie wprowadzenie się i cieszenie nowym domem.

Chcąc sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych klientów, oferujemy także prace dodatkowe obejmujące np. wykonanie systemów wentylacji, grzewczych, czy kominów spalinowych pod kominek.

Facebook
Instagram
Kontakt

Formularz